השירות שלנו

 אנו מאמינים כי המקצועיות שלנו באה לידי ביטוי באופן מיטבי, בעזרת מעטפת שירות יוצאת מגדר הרגיל,
אותה אנו מספקים ליזמים, קבלנים וחברות פרטיות תוך זמינות מלאה ומתן יחס אישי, מקצועי ומקיף.

ניהול ופיקוח התחדשות עירונית

משרדנו מעניק שרותי ניהול לפרויקטי התחדשות עירונית- תמ"א 38-1 ותמ"א 38-2, וכן לפרויקטי פינוי בינוי. הבנת התהליכים ומורכבותם הם המפתח לעבודה מול מתכננים וקבלנים, דיירים, אדריכלים, עיריות ורשויות.
השירות הניתן היקפי, מתחיל דרך תכנית בדיקת היתכנות ועד מסירת הפרויקט בשלמותו. 
אנו יוצרים תכנית הממצת את הזכויות הגלומות בכל בניין אם לחיזוק או לפינוי בינוי עבור בעלי הזכויות על הקרקע, הדיירים ועבור יזמי התמ"א .

רישוי – קבלת היתר בנייה לפרויקטי התחדשות עירונית
קבלת היתר בנייה הינו תהליך ארוך ושונה מעירייה לעירייה, ניהול נכון של התהליך מקצר את הבירוקרטיה ומאפשר זרימה יעילה של התהליך עד לקבלת היתר הבנייה ולאחריו קבלת טופס 4 המיוחל.

ניהול פרויקט ופיקוח בנייה
שירות הניתן ליזמי תמ"א 38 וכולל ניהול תהליכים מול הרשויות ולאחר מכן הסכמי ביצוע מול קבלנים וניהול ביצוע בפועל. שירות זה מקצר ליזמים את לוחות הזמנים ומאפשר בקרה קפדנית על תקציב הפרויקט.

ניהול הליכי רישוי, היתר בנייה, טופס 4 ותעודות גמר

מעטפת השירות מאפשרת לנו להיות חלק אינטגרלי מהפרויקט כבר משלביו הראשונים- בניית דיאגרמות, ניהול כל פרט ופרט מול צוות הביצוע ומנהל הפרויקט וכמובן מול הרשויות.
אנו יוצרים גשר המקשר בין הבניין-לרשויות- ליועצים, נוכחים בשטח ומנהלים את הפרויקט בהיבטים קצרי וארוכי טווח, תוך ווידוא מוכנות האתר לטובת הוצאת האישורים המיוחלים. 

כחלק מתהליך הניהול אנו לוקחים על עצמנו משימות ומספקים תשובות, תוך כניסה לפן ההנדסי והביצועי ובכך חוסכים זמן ומשאבים רבים ללקוחותינו המקבלים מענה מהיר וצמוד, ישיבות ניהול שוטפות, בהן מתבצעות בדיקות סטאטוס שבועיות עם כל צוות הביצוע.

חיסכון בזמן, קיצור תהליכים ומעבר לביצוע במהירות ובאיכות המירבית עבור קבלנים, יזמים ואדריכלים. 
אנו מבינים את המשמעות הכלכלית הטמונה בתהליכי רישוי והוצאת היתר בנייה, מדובר בחוליה החשובה והאסטרטגית בעולם היזמות, אשר מעלה את הרווחיות לאור העבודה שקיצור זמנים שווה חיסכון תקציבי משמעותי לצד רווחיות גבוהה יותר בפרויקט.

  • אמינות, שקיפות, מקצועיות
    אפללו ניהול פרויקטים מנהלת את מערך קידום הרישוי לקבלנים, יזמים ואדריכלים החל מהשגת היתר הבנייה לתחילת פעילות הפרויקט ועד טופס 4 ותעודת הגמר לאכלוס הפרויקט. מערך הקשרים האיתן במגוון עיריות, רשויות מקומיות, מועצות ומוסדות כמאפשר לנו להגיע לתוצאות מיטביות.
  • תוכנית רישוי מסודרת
    אפללו ניהול פרויקטים מייצרת תוכנית רישוי מסודרת ללקוחותיה הכוללת את מהות הפרויקט, סביבתו, התהליכים הנדרשים, תקציב ולוחות זמנים וזאת על מנת לייעל את העבודה והבירוקרטיה.
  • מדברים מהשטח
    אפללו ניהול פרויקטים מנהלת ומקדמת עבור לקוחותיה את תהליכי רישוי הבניה תוך מעורבות בניהול הפרויקט בשטח מול קבלן הביצוע, קבלני המשנה המקצועיים, מנהלי העבודה והמפקחים. יתרון גדול להוצאת היתר וקבלת טופס 4.

פיקוח בנייה רוויה למגורים

פיקוח הנדסי צמוד ושוטף, לצד ניהול אסטרטגי על כלל הליכי הבנייה עבור פרויקטי מגורים יוצר מעקב מקצועי מלא על ידי ההנהלה המקצועית שלנו.

ייעודו של תהליך הפיקוח המקצועי על שלבי הבנייה בפועל ,הוא להעניק ליזם ראש שקט ובטחון מלא באיכות העבודה בשטח, עמידה בתקנים המתבקשים, הקפדה על לוחות הזמנים, סינרגיה בין מגוון הספקים, גורמים וקבלני משנה החל מתשתיות, דרך חפירה, שלד, אינסטלציה, חשמל, גמר ועוד.

טיפול בשטח ומעקב ביצוע של הנדרש באתר העבודה, מעקב לוחות זמנים – משימה מול תוצאה, ניהול יומני עבודה, ניהול תקציבים, ניהול הבטיחות ,אישור חשבונות קבלנים.

עבודת הפיקוח נתמכת ע"י ארגז כלים מתקדם לניהול ומעקב מערכות טכנולוגית ייעודיות המבטיחות ליזם שבכל תהליך הבנייה יישמרו הסטנדרטים הגבוהים והמתקדמים ביותר.

בין לקוחותינו

הצטרפו להצלחה

גלילה למעלה
דילוג לתוכן